Добрива

Основні добрива
Основні добрива

Це рідкі добрива, які призначені для росту та розвитку кореневої системи рослини, для набору вегетативної маси та підвищення стійкості до стресових ситуацій, кущистості, фотосинтетичної активності, а також, забезпечення рослини основними поживними речовинами, що в результаті дає покращення врожайності.

Комплексні добрива
Комплексні добрива

Це добрива спеціально розроблені для зернових, технічних та овочевих культур. Кожен препарат по своєму складу повністю задовольняє потреби тих чи інших культур в збалансованому удобренні в період найбільшого споживання елементів живлення.

Моно добрива
Моно добрива

Це високоякісні рідкі позакореневі макро- та мікроелементні добрива, що застосовуються для підживлення польових, садових і городніх культур. Добрива містять в своєму складі ті елементи живлення, котрі необхідні рослинам для повноцінного росту та розвитку.

Інші добрива
Інші добрива

Це продукти, котрі зовсім не схожі між собою, але є невід’ємними допоміжними засобами при вирощуванні та догляді за тою чи іншою культурою.

Садова лінійка
Садова лінійка

Добрива цієї лінійки призначені для догляду за культурами, котрі вирощує кожен. Плодові дерева, ягоди, овочі та квіти. Завдяки багатокомпонентному складу, добрива забезпечують рослини всім необхідним для активного росту та розвитку.

Спеціальні добрива та мікродобрива від Плантоніт

Крім основних добрив, рослини потребують мікроелементів, які будуть:

Незважаючи на те, що такі елементи знаходяться в основних добривах, але там вони присутні у дуже малій кількості та складно засвоюваній формі, й тому - не потрапляють до системи рослини, швидко вимиваються з ґрунту та не встигають почати діяти.

Мікродобрива розраховані на те, щоб легко постачати мікроелементи рослинам - тобто надавати їм все необхідне у повному обсязі. Також, помірно дозоване внесення їх у ґрунт, дозволяє відновити його агрохімічний баланс та уникнути появи дефіциту елементів живлення.

Види мікродобрива в Україні: що ми пропонуємо?

Зручність і якість

Усі мікродобрива, що ви можете в нас купити, дуже легко розчинити у воді - при цьому, вони зберігають свою поживну цінність для рослин. Вони швидко поглинаються при нанесенні на листову поверхню, а при внесенні в ґрунт тривалий час знаходяться в доступній формі для рослини - подібна ефективність гарантується якістю і досвідом їх виробників.

Справедлива ціна

Ціна на мікродобрива безпосередньо пов'язана з чистотою і складом сировини, з якого їх справили. Наприклад, мікродобрива у вигляді неорганічних солей, незважаючи на їх відносно низьку вартість, не рекомендується купувати і використовувати у сільському господарстві через те, що сольові речовини погано розчиняються та забруднюють ґрунт. А оскільки більшість мікродобрив призначена для нанесення на вкрай чутливу, вегетативну (листову) частину сільськогосподарської рослини, неякісна сировина може привести до опіків або сильної інтоксикації усієї рослини. Зазвичай, низька ціна на мікродобрива супроводжує продукти, в яких є вміст миш'яку, кадмію, свинцю та інших важких металів. Наші розцінки відображають якість спеціальних і мікродобрив - також, ми завжди готові зробити вам вигідну цінову пропозицію, яка стане запорукою успішного вкладу у збільшення вашої врожайності і майбутню окупність витрат.

Доступність і різноманіття

Ми продаємо рідкі мікродобрива для всіх видів сільськогосподарських культур, щоб ви завжди могли купити саме те, що потрібно вашим рослинам. Якщо ви хочете визначити, якого саме типу мікроелементів потрібен не вистачає вашому врожаю, ви можете звіритися з каталогом на нашому сайті - це дозволить вам підібрати та купити найвигідніші для вас мікродобрива оптом.

Купити мікродобрива - та отримати більше

Ми прагнемо запропонувати сільськогосподарської індустрії України найбільш інноваційні та сучасні рішення як для власників великих аграрних компаній, так і невеликих фермерських господарств. Це стосується не тільки нашої продукції, але і техніки її використання. Так як існує безліч помилок щодо використання мікродобрив - ми надаємо безкоштовні консультації фахівців, які підберуть найбільш оптимальну технологію їх використання. Ми докладно пояснимо вам, в якому обсязі використовувати мікродобрива, як і з якою частотою їх вносити. Крім цього, для вас працюють наші мобільні лабораторії листової діагностики, які допоможуть вам визначити дефіцит елементів живлення в рослині особливості та вимоги ґрунту на вашій ділянці і подальшому формуванні найбільш дієвою стратегії щодо його усунення і оптимізації харчування посівів.

catalog

Ви можете дізнатись більш детальну інформацію про нашу продукцію, переглянувши каталог добрив Plantonit, також він є доступним до завантаження. Якщо би Ви хотіли отримати друкований посібник, просимо звернутись за телефонами вказаними у розділі «контакти».

Читати каталог Завантажити PDF

У вас залишилсь питання? Ми з радістю допоможемо Вам

Україна, 07401, Київська обл., м. Бровари

info@plantonit.ua

+38 098 022 20 11

+38 066 022 20 11

Задати питання