Добрива

Основні добрива
Основні добрива

Це рідкі добрива, які призначені для росту та розвитку кореневої системи рослини, для набору вегетативної маси та підвищення стійкості до стресових ситуацій, кущистості, фотосинтетичної активності, а також, забезпечення рослини основними поживними речовинами, що в результаті дає покращення врожайності.

Комплексні добрива
Комплексні добрива

Це добрива спеціально розроблені для зернових, технічних та овочевих культур. Кожен препарат по своєму складу повністю задовольняє потреби тих чи інших культур в збалансованому удобренні в період найбільшого споживання елементів живлення.

Моно добрива
Моно добрива

Це високоякісні рідкі позакореневі макро- та мікроелементні добрива, що застосовуються для підживлення польових, садових і городніх культур. Добрива містять в своєму складі ті елементи живлення, котрі необхідні рослинам для повноцінного росту та розвитку.

Інші добрива
Інші добрива

Це продукти, котрі зовсім не схожі між собою, але є невід’ємними допоміжними засобами при вирощуванні та догляді за тою чи іншою культурою.

Елементи живлення та їх вплив на фізіологію рослин.

Для нормального розвитку та плодоношення рослини, їй необхідні певні елементи живлення. Їх функції в життєдіяльності культур досить специфічні. Нестача хоча б одного з них викликає порушення в обміні речовин рослини, фізіологічних та біологічних процесах, їх рості та розвитку. Мікроелементи, хоч і містяться в рослинах в найменшій кількості, проте саме вони відповідають за якість та кількість врожаю тієї, чи іншої культури.

Слід пам’ятати, що засвоєння рослиною кожного з елементів відбувається на рівні її власної потреби в ньому. Проте як передозування, так і нестача хоча б одного з них може призвести до деформації плодів чи зерна, та значно погіршити якісно-кількісні показники врожайності.

catalog

Ви можете дізнатись більш детальну інформацію про нашу продукцію, переглянувши каталог добрив Plantonit, також він є доступним до завантаження. Якщо би Ви хотіли отримати друкований посібник, просимо звернутись за телефонами вказаними у розділі «контакти».

Читати каталог Завантажити PDF

У вас залишилсь питання? Ми з радістю допоможемо Вам

Україна, 07401, Київська обл., м. Бровари

info@plantonit.com

+38 044 222 00 11

+38 066 022 20 11

Задати питання