Основні добрива

Energy

Energy

Стимулятор активного росту і розвитку рослин.

детальнiше
Photosynthesis

Photosynthesis

Антистресант для рослин. Стимулює процес фотосинтезу.

детальнiше
Radix

Radix

Стимулятор та біоактиватор Розвитку Коріння польових культур,…

детальнiше
Si

Si

Посилення та підтримка рослин в стресових умовах (посуха, спека,…

детальнiше

Основні добрива Plantonit – це рідкі добрива, які призначені для росту та розвитку кореневої системи рослини, для набору вегетативної маси та підвищення стійкості до стресових ситуацій, кущистості, фотосинтетичної активності, а також, забезпечення рослини основними поживними речовинами, що в результаті дає покращення врожайності. Кожне добриво має різний вміст елементів, відповідно - використовується на різних культурах, при різних проблемах, а також - як допоміжний та підтримуючий засіб. Користуючись основними добривами ТМ «Plantonit®» - Ви гарантовано отримуєте лише позитивний вплив наших продуктів на Ваш врожай!

Для досягнення кращих результатів рекомендуємо виконувати підживлення в комплексі з іншими препаратами ТМ «Plantonit®» згідно з технологічними схемами для відповідної культури.

catalog

Ви можете дізнатись більш детальну інформацію про нашу продукцію, переглянувши каталог добрив Plantonit, також він є доступним до завантаження. Якщо би Ви хотіли отримати друкований посібник, просимо звернутись за телефонами вказаними у розділі «контакти».

Читати каталог Завантажити PDF

У вас залишилсь питання? Ми з радістю допоможемо Вам

Україна, 07401, Київська обл., м. Бровари

info@plantonit.com

+38 044 222 00 11

+38 066 022 20 11

Задати питання