Основні добрива

Energy

Energy

Стимулятор активного росту і розвитку рослин.

детальнiше
LinAmin

LinAmin

Висококонцентрований препарат містить широкий спектр L-амінокислоти…

детальнiше
Photosynthesis

Photosynthesis

Антистресант для рослин. Стимулює процес фотосинтезу.

детальнiше
Radix

Radix

Стимулятор та біоактиватор Розвитку Коріння польових культур,…

детальнiше

Основні добрива Plantonit

Це рідкі добрива, які призначені для росту та розвитку кореневої системи рослини, для набору вегетативної маси та підвищення стійкості до стресових ситуацій, кущистості, фотосинтетичної активності, а також, забезпечення рослини основними поживними речовинами, що в результаті дає покращення врожайності. Кожне добриво має різний вміст елементів, відповідно - використовується на різних культурах, при різних проблемах, а також - як допоміжний та підтримуючий засіб. Користуючись основними добривами ТМ «Plantonit®» - Ви гарантовано отримуєте лише позитивний вплив наших продуктів на Ваш врожай!

Для досягнення кращих результатів рекомендуємо виконувати підживлення в комплексі з іншими препаратами ТМ «Plantonit®» згідно з технологічними схемами для відповідної культури.

catalog

Ви можете дізнатись більш детальну інформацію про нашу продукцію, переглянувши каталог добрив Plantonit, також він є доступним до завантаження. Якщо би Ви хотіли отримати друкований посібник, просимо звернутись за телефонами вказаними у розділі «контакти».

Читати каталог Завантажити PDF

У вас залишилсь питання? Ми з радістю допоможемо Вам

Україна, 07401, Київська обл., м. Бровари

info@plantonit.ua

+38 044 222 00 11

+38 066 022 20 11

Задати питання