О нас

Кожен знаходить себе рано чи пізно в тій сфері діяльності, яка є найбільш прийнятною душі, розвитку та існуванню. У нашої держави є значні здобутки, напрацювання та потенціал і в інших сферах, зокрема в науковій, промисловій, космічній тощо. Але аграрна сфера може найшвидше дати очікувану віддачу з високою ефективністю. Пропрацювавши понад 10 років в аграрній сфері, ми зрозуміли, що це - рідне для нас, адже розвиток аграрного сектору в Україні набирає все більші оберти.

Мета кожного громадянина - працювати на благо, розвиток та процвітання нашої Держави. Тримаючи власне господарство, ми отримали колосальний досвід, на базі якого створили власну компанію та виробництво. Ця ідея виплекана роками, кожен склад добрива та інструкція до його використання продумана та перевірена на практиці. На сьогоднішній день ми створили лінійку добрив, котра налічує 20 позицій. В основу всіх продуктів входять гумінові- та фульвокислоти, амінокислоти та фітогормони, це робить їх більш дієвими і високоефективними, що підтвердили лабораторні та польові випробування проведені нами до виходу на ринок.

Історія успіху

 1. Створення Компанії

  червень 2017

  На початку літа була створена наша Науково-виробнича компанія «ЄВРОАГРОГРУП»

 2. Отримання свідоцтва торгової марки Plantonit

  березень 2019

  апимавчп

 3. Отримання посвідчення про державну реєстрацію добрив Plantonit

  березень 2019
 4. Отримання сертифіката ISO 9OO1:2015

  серпень 2019
 5. Створення компанії

  лютий 2021

  віяапікапе

Ми - команда!

Наша команда – це наше багатство та гордість. Тільки знайшовши однодумців можна створити успішну та процвітаючу компанію. Ми не наймаємо людей, котрі не мають бажання розвиватись разом з нами, таким не місце в нашій команді. З нами працюють лише ті, хто прагне кар’єрного росту, хто бажає свого розвитку, роблячи вклад в розвиток компанії. Не мало важливим є те, що в нашому штаті є наукові співробітники-партнери, які допомогли нам у створенні цієї справи. Справи – котра стала сенсом нашого життя

Басюк Павло Леонідович
Басюк Павло Леонідович

Директор

Ми доведемо Вам, що є чесна співпраця, що є дійсно якісний продукт, достойний до використання на нашій унікально-родючій землі!

Шило Сергій Леонідович
Шило Сергій Леонідович

Комерційний директор

Головне, мати мету та ціль. Не маючи цілі, до якої ти йдеш кожного дня, де сенс твого існування? Ціль - труд - отримання задоволення від результату!

Анна
Анна

Менеджер ЗЕД

На сьогоднішній день, зовнішньоекономічні зв'язки - невід'ємна складова успішного існування сучасного підприємства. Європейська якість, іноземне партнерство, вихід на європейський ринок - впевнено крокуємо до поставленої мети.

Дарина
Дарина

Маркетолог

Гарна реклама - це емоційний потік слів, відчуттів та переживань.

Наша мета, місія, цінностіі

Метою нашої діяльності є розробка дієвих та ефективних препаратів для активного росту та розвитку рослин. Ми доведемо Вам, що якість добрив напряму залежить від складових, їх розумній пропорції та правильним рекомендаціям щодо внесення.

Нашою місією вважаємо велике бажання стати помічниками нашим фермерам, працюючи разом на розвиток аграрного сектору нашої держави. Майбутнє не тільки за розвитком в сфері науки, а й за процвітанням аграрної сфери, адже, як кажуть: – «Хліб усьому голова!». Головними нашими цінностям є Ваша довіра. Немає нічого дорожчого аніж віддача……..

catalog

Вы можете узнать более подробную информацию о нашей продукции, просмотрев каталог удобрений Plantonit, также он доступен к загрузке. Если бы Вы хотели получить печатное руководство, просим обратиться по телефонам указанным в разделе «Контакты».

Читать каталог Загрузить PDF

У вас остались вопросы? Мы с радостью поможем Вам

Украина, 07401, Киевская обл., г. Бровары

info@plantonit.ua

+38 098 022 20 11

+38 066 022 20 11

Задать вопрос