Основные удобрения

Energy

Energy

Стимулятор активного росту і розвитку рослин.

детальнiше
Photosynthesis

Photosynthesis

Антистресант для рослин. Стимулює процес фотосинтезу.

детальнiше
Radix

Radix

Стимулятор та біоактиватор Розвитку Коріння польових культур,…

детальнiше
Si

Si

Посилення та підтримка рослин в стресових умовах (посуха, спека,…

детальнiше

Основні добрива Plantonit – це рідкі добрива, які призначені для росту та розвитку кореневої системи рослини, для набору вегетативної маси та підвищення стійкості до стресових ситуацій, кущистості, фотосинтетичної активності, а також, забезпечення рослини основними поживними речовинами, що в результаті дає покращення врожайності. Кожне добриво має різний вміст елементів, відповідно - використовується на різних культурах, при різних проблемах, а також - як допоміжний та підтримуючий засіб. Користуючись основними добривами ТМ «Plantonit®» - Ви гарантовано отримуєте лише позитивний вплив наших продуктів на Ваш врожай!

Для досягнення кращих результатів рекомендуємо виконувати підживлення в комплексі з іншими препаратами ТМ «Plantonit®» згідно з технологічними схемами для відповідної культури.

catalog

Вы можете узнать более подробную информацию о нашей продукции, просмотрев каталог удобрений Plantonit, также он доступен к загрузке. Если бы Вы хотели получить печатное руководство, просим обратиться по телефонам указанным в разделе «Контакты».

Читать каталог Загрузить PDF

У вас остались вопросы? Мы с радостью поможем Вам

Украина, 07401, Киевская обл., г. Бровары

info@plantonit.ua

+38 098 022 20 11

+38 066 022 20 11

Задать вопрос